30 éves Jubileumi Kiadvány bemutatója

2022. március 19.

Jászjákóhalma Polgárőr Egyesület 2022. március 19-én szombaton 16:00 órakor tartotta meg az Egyesület 30. jubileumi évfordulójának tiszteletére kiadatott, „30 éves a Jászjákóhalma Polgárőr Egyesület 1992-2022” című kiadványának könyvbemutatóját. A kiadványt a Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt. által kiírt, a Jászjákóhalma Polgárőr Egyesület NEA 2021 című pályázati keretből került kiadattatásra. A könyvbemutató ünnepségen közel 80 fő vett részt, akik a kiadványba cikkekkel, riportokkal járultak hozzá a 100 oldalas könyv színesebbé tételéhez. Rendezvényen részt vett Szabó Zoltán a JNSZ MPSZ Elnöke – OPSZ Szakmai Elnökhelyettes, Fehér Árpád rendőr alezredes a JNSZ Megyei Rendőrfőkapitányság Rendészeti Igazgatóság, Közrendvédelmi Osztály vezetője, Terjéki Tünde Jászjákóhalma Polgármestere, a képviselő testület tagjai, partner civil egyesületek, más Polgárőr egyesületek képviselői illetve mindazok akik elfogadták az egyesület meghívását.